Arçelik kombi servisi izmir

 

Arçelik Kombi Servisi İzmir

Kombi bakım onarım servisimiz izmir arçelik kombi bakım uzmanliği ve profesyonelliği ile yapılmaktadır.İzmir ilinin hava şarlarının kış aylarından özellikle kasım aralık dönemlerinden kendılerını iyice hissettirdikleri zaman Kombi ihtiyacı duyulmaktadır. Firmamiz akgul kombi teknik servisimizle sizlere arçelik kombi bakım onarımı sunuyoruz. İzmir ilçe ve semtlerınde sizlere kombi montaj ve onarımı sunmak için hareket halınde bulunan yetkili servis elemanlarımızla hizmet sunuyoruz.

 

 

Kombi bakımları uzman servisler ve deneyimli elemanlar tarfından yapılmaması durumda cihazlarda istenmeyen arizalar çıkabilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için arçelik kombinizin izmir ilinde hizmet veren akgul teknık özel servisimize yaptirabilirsiniz. Kombi petek bakımı ile cihaz içerisinde bulunan su belli  dönemlerde 5 senede bir değişiklik yapılması gerekmektedir. izmir konak arçelik kombi servisimiz ile petek temizliği kimyasal madde ile temizliği yapılıp cihaz içerisine su kireç önleyici atılmaktadır.  Buda kombi petek temizliği sayesınde cihaz hem verimli çalişmaktadir, hemde cihaz uzun sure temiz su ile isitma yapmaktadır.

            
 
 
 
Arçelik kombi bakım onarım hizmetleri için fırmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.Arçelik markalı kombilerinizde meydana gelebilecek arızaları kendiniz müdahale etmeden firmamıza bildirmeniz sizin için daha az maliyetli ve daha güvenli olacaktır.
 
İLETİŞİM NUMARAMIZ: 0232 489 84 74 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi