Balçova Arçelik Kombi Servisi

BALÇOVA KOMBİ SERVİSİ İZMİR 
 
 
Teknisyenlerimiz alanlarında uzman kişiler olup, zamanın değerini bilmekte ve en kısa sürede çözüm üretmektedirler. Kombi tamir servisimize gönül rahatlığı ile ulaşabilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilmek adına bizler ile haftanın her günü kesintisiz olarak iletişime geçerek detaylı bilgileri edinebilirsiniz.Teknik servisimiz her gününde günlük servis taleplerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlıyor. Başta İzmir ve çevresi olmak üzere pek çok yerde Arçelik, Beko, Alarko gibi markalar ilgi görmekte. Bunun yanında biz Akgül teknik olarak İzmir’in her bölgesine markaya ait teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.
 

Balçova Arçelik Servisi olarak anlayışlı ve güler yüzlü uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 

                  

 
-İzmir teknik servis olarak müşteri hizmeti sağlamakta ve güvenilir kombi servisi yapılarak kullanıcıya teslim edilir. Sizler bu kombi bakımı yapılmasını istiyorsanız yapmanız gereken Akgül Teknik servisi aramak olacaktır. Bizler profesyonel ustalarımızla her türlü kombi bakım kombi montaj gibi işleri yaparak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

 
 
         tamrici
 
-Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı aileniz ve sağlığınız için her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Balçova Arçelik Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır. 
 
 
            
 

İzmir teknik servis olarak müşteri hizmeti sağlamakta ve güvenilir kombi servisi yapılarak kullanıcıya teslim edilir. Sizler bu kombi bakımı yapılmasını istiyorsanız yapmanız gereken Akgül Teknik servisi aramak olacaktır. Bizler profesyonel ustalarımızla her türlü kombi bakım kombi montaj gibi işleri yaparak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.WHATSAPP hattımız 0537 995 41 10.

 


Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi