Baymak kombi servisi izmir

müşteriiletişiö

Baymak Kombi Servisi İzmir (0232 489 84 74)

 

 Baymak Kombi Servisimiz ile bu artan talebe bir parça merhem olabilmek için günün  her saatinde ulaşabileceğiniz servis hizmeti sunmaktadır.Baymak Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyi firmalar arasında yer almaktayız.

Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının çok gelmemesi için kış gelmeden profesyonel kişilerle kombi bakımının yaptırılması  gerekir. Hem meydana gelebilecek arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımınızı yaptırmalısınız.Whatsapp hattımız 0537 995 41 10
 
Kombi Bakımı ne zaman yapılmalı;
 
Kombinizden yeteri kadar verim alamıyorsanız kombinizin bakım zamanı  gelmiştir. Kombinin  daha verimli çalışması için yılda en az 1 kez yapılması gereken bir işlemdir.
 

Kombide petek temizliğinin önemi;

Petek temizliği bakımı, peteklerin temizlenmesi peteklerin içerisinde suyun temizlenmesidir. Önemli olan kimyasal ilaçlarla tortulaşmış kireçlerin kırılarak temizlenmesi sağlanmasıdır. Bu sayede yapılan petek temizliği daha verimli ısınma sağlanmaktadır.

 

İzmir Baymak Kombi servisinde Baymak marka kombi servisi ile birlikte hizmet verdiğimiz diğer kombi markaları;
 
 Akgül Teknik olarak hizmet verdiğimiz kombi servisi; Konak Kombi Servisi,Karabağlar Kombi Servisi,Alsancak Kombi Servisi,Buca Kombi Servisi,Üçyol Kombi Servisi,Bozyaka Kombi Servisi,Bornova Kombi Servisi,Bayraklı Kombi Servisi,Çiğli Kombi Servisi,Şirinyer Kombi Servisi,Bostanlı Kombi Servisi,Karşıyaka Kombi Servisi,Narlıdere Kombi Servisi gibi İzmir'in tüm bölgelerine en hızlı servis hizmeti sunmaktayız.
 
Günümüzde büyüyen ve gelişen teknoloji ile üretimin artması ve kullanımın artmasıyla elektronik eşyalara olan rekabeti artırmaktadır. Ve buda servis hizmetlerine talebi artırmıştır. Ayrıca firmamız tarafından Baymak markalı ve diğer tüm marka kombi  bakım ve onarımında 1 yıl işçilik garantisi sunmaktayız.
 
baymak logo
 
 
İLETİŞİM NUMARAMIZ: 0232 489 84 74

                                           0537 995 41 10


 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi