Bergama Bosch Kombi Servisi

BERGAMA BOSCH KOMBİ SERVİSİ
 
kombi servisi
 

Kombi bakımlarımız insan sağlığı için gerekli olup müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine getirdiğimiz ve müşterinin aklındaki sorulara yanıt vererek teslim ettiğimiz servistir. Kombi bakımımızın ücreti 90 TL dir.

Bizleri kombi arıza nedeni ile veya kombi bakım yaptırmak istediğiniz zaman yapmanız gereken Akgül teknik servisi aramak olsun. Teknisyenlerimiz işlerinde usta elemanlar olup verilen işi kaliteli temiz ve hızlı sunmak için hazır halde bulunmaktadırlar.

                                                 
 
 Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Arıza kodları birçok nedenden kombide oluşur. Hata kodlarını düzeltmek için 489 84 74 numarasından bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Telefonda düzeltemediğimiz sorunlarda ise uzman kadromuzla tüm gün hizmetinizdeyiz.
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı aileniz ve sağlığınız için her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Bergama Bosch Kombi Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır. 
 
                                 
 

-İzmir teknik servis olarak müşteri hizmeti sağlamakta ve güvenilir kombi servisi yapılarak kullanıcıya teslim edilir. Sizler bu kombi bakımı yapılmasını istiyorsanız yapmanız gereken Akgül Teknik servisi aramak olacaktır. Bizler profesyonel ustalarımızla her türlü kombi bakım kombi -montaj gibi işleri yaparak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

-Teknik servisimiz her gününde günlük servis taleplerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlıyor. Başta İzmir ve çevresi olmak üzere pek çok yerde Arçelik, Beko, Alarko gibi markalar ilgi görmekte. Bunun yanında biz Akgül teknik olarak İzmir’in her bölgesine markaya ait teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

 
 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi