Bornova Baymak Kombi Servisi

 
BORNOVA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ 

- Kombinizin montajından  bakımına  kadar gerçekleşmesi için profesyonel uzman çalışanlarımız en kısa sürede çözüm üreterek ve aynı zamanda hız ve kaliteyi bir arada tutarak hizmet verir.  Bizlere Whatsapp  hattından ( 0537 995 41 10 ) yada (0232 484 84 74)  irtibat numaramızla bizlere iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Kombi Servisimiz ile bu artan talebe bir parça hızlı servis verebilmek için günün  her saatinde ulaşabileceğiniz servis hizmeti sunmaktadır. Klima ve kombiniz için en iyi servisi tercih etmeniz gerekmektedir. Bizler ile iletişime geçebileceğiniz servis iletişim telefonu  0232 484 84 74 numaramızdır. İzmir Baymak Kombi bakımı nasıl yapılır, gibi soruların yanıtları hepsi bu adreste. Kombide meydana gelen her türlü hasarların onarım garantili Baymak servisimiz tarafından yapılmaktadır.

-Akgül Teknik olarak verdiğimiz  kombi servis hizmetimiz; Bosch, Alarko, Arçelik, Beko, Airfel, Demirdöküm, Auer, Termoteknik, Eca, Baymak, Ariston, Vaillant, Ferroli, Buderus, Viessmann kombi servisi olarak bu markalara özel olarak hizmet vermekteyiz. Önemlisi de kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz.

 

İzmir teknik servis olarak müşteri hizmeti sağlamakta ve güvenilir kombi servisi yapılarak kullanıcıya teslim edilir. Sizler bu kombi bakımı yapılmasını istiyorsanız yapmanız gereken Akgül Teknik servisi aramak olacaktır. Bizler profesyonel ustalarımızla her türlü kombi bakım kombi montaj gibi işleri yaparak müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

 
 
 Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Hata kodları farklı nedenlerle kombinizde oluşmuş olabilir. Hata kodlarını düzeltmek için 489 84 74 numarasından bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Telefonda düzeltemediğimiz sorunlarda ise uzman kadromuzla tüm gün hizmetinizdeyiz.,
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Bornova Baymak Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi