Çiğli Baymak Kombi Servisi

 

Güvenli, bilinçli ve %100 memnuniyeti bir teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Haftanın her günü ve her saati aralıksız olarak hizmetinizdeyiz. Bu anlamda kendini sürekli yenilemekte, müşterilerine sunduğu teknik hizmetin kalitesini yüksek tutmaya çalışmaktadır.

Baymak teknik servis olarak sizlerin sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kombinizin markası her ne olursa olsun kombi bakımı - kombi arıza servisi ihtiyaçlarınızda kombi servisi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

WHATSAPP HATTIMIZ : 0537 995 41 10

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTIMIZ : 0232 489 84 74 

Baymak kombi bakım onarım hizmetleri için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Baymak markalı kombilerinizde meydana gelebilecek arızaları kendiniz müdahale etmeden firmamıza bildirmeniz sizin için daha az maliyetli ve daha güvenli olacaktır.

 
 
      
 Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Hata kodları farklı nedenlerle kombinizde oluşmuş olabilir. Hata kodlarını düzeltmek için 489 84 74 numarasından bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Telefonda düzeltemediğimiz sorunlarda ise uzman kadromuzla tüm gün hizmetinizdeyiz.
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Çiğli Baymak Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır.
 
Kombide Neden Kırmızı Işık Yanıyor?
 
Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa, basınç düşük olduğunda, parçalarda oluşan arızalarda, kombi resetleme ihtiyacı duyduğunda kırmızı ışık yanar. Onarım için kombide yeterince gaz olmalıdır. Eğer arıza giderilmediyse kombinizi resetleyiniz. Bunları yaptıktan sonra hala kırmızı ışık yanıyorsa Çiğli Baymak Servisimizi 489 84 74 numarasından arayıp destek alabilirsiniz.
 
Kombinin Bakımı Yapılmaması Ne Gibi Sonuçlar Doğurur?
 
Kombinizin zamanında onarılmaması daha fazla maliyet ve önemli sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kombinizin arıza giderilmesini ve bakımını yapmalısınız.
 
 
Çiğli Baymak Servisi olarak anlayışlı ve güler yüzlü uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi