Eşrefpaşa Baymak Kombi Servisi

EŞREFPAŞA BAYMAK KOMBİ SERVİSİ İZMİR         
 
 
 
Akgül teknik servis olarak müşterilerimizin başarılı deneyim yaratarak sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Teknik servisimiz her gününde günlük servis taleplerine en hızlı şekilde geri dönüş sağlıyor.
 
Baymak markalı kombilerinizde meydana gelebilecek arızaları kendiniz müdahale etmeden firmamıza bildirmeniz sizin için daha az maliyetli ve daha güvenli olacaktır.

 
Kombiniz Kışa Hazır Mı?
 
Eşrefpaşa Baymak Servisi kombinizin kışa hazır olması için hizmetinizdedir. Aileniz ve sevdiklerinizle  geçireceğiniz sıcak bir kış için klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yapmalısınız. Klima bakım ve arıza onarımı için detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.
 
      kombii
 
 
Ayrıca hata kodlarında da oluşan arızalar kombinizin çalışmasını engelliyor olabilir. Bu arızalar dış faktör ve yoğun kullanıma bağlı olarak parçaların zarar görmesinden dolayı oluşabileceği gibi kurulum vce kullanıcı hatalarından da kaynaklanıyor olabilir.
 
         kombi resim
 
 
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Eşrefpaşa Baymak Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır.
 
         
 
Kombide Neden Kırmızı Işık Yanıyor?
 
Kombi gaz almıyorken çalıştırılmışsa, basınç düşük olduğunda, parçalarda oluşan arızalarda, kombi resetleme ihtiyacı duyduğunda kırmızı ışık yanar. Onarım için kombide yeterince gaz olmalıdır. Eğer arıza giderilmediyse kombinizi resetleyiniz. Bunları yaptıktan sonra hala kırmızı ışık yanıyorsa Eşrefpaşa Baymak Servisimizi 0232 489 84 74 numarasından arayıp destek alabilirsiniz.
 
 
 
Eşrefpaşa Baymak Servisi olarak anlayışlı ve güler yüzlü uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi