Eşrefpaşa Demirdöküm Kombi Servisi

       489 84 74
     
 

Kombi tam performansla mı çalışıyor?

 
Kombi ev ve iş yeri gibi bir çok yerde günümüz teknolojisinde kışın bizi ısıtma ve sıcak su için kullanılan sistemdir. Bu nedenle kombinin tam verimle çalışması bizlere daha fazla yarar sağlar. Kombinin arızalarını gidermek ve bakımını düzenli olarak yapmanızı tavsiye ederiz.
 
Kombi bakımları uzman servisler ve deneyimli elemanlar tarafından yapılmaması durumda cihazlarda istenmeyen arızalar çıkabilir. Bu durumlarla karşılaşmamak için Demirdöküm kombinizin İzmir ilinde hizmet veren Akgül teknik özel servisimize yaptırabilirsiniz. Kombi petek bakımı ile cihaz içerisinde bulunan su belli  dönemlerde 5 senede bir değişiklik yapılması gerekmektedir.
 
            
 
 

Kombi bakımlarımız insan sağlığı için gerekli olup müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ve hızlı bir şekilde yerine getirdiğimiz ve müşterinin aklındaki sorulara yanıt vererek teslim ettiğimiz servistir. Kombi bakımımızın ücreti 90 TL dir. Bizleri kombi arıza nedeni ile veya kombi bakım yaptırmak istediğiniz zaman yapmanız gereken Akgül teknik servisi aramak olsun. Teknisyenlerimiz işlerinde usta elemanlar olup verilen işi kaliteli temiz ve hızlı sunmak için hazır halde bulunmaktadırlar.

                
 

Demirdöküm Kombi Servisimiz ile bu artan talebe bir parça hızlı servis verebilmek için günün  her saatinde ulaşabileceğiniz servis hizmeti sunmaktadır. Klima ve kombiniz için en iyi servisi tercih etmeniz gerekmektedir. Bizler ile iletişime geçebileceğiniz servis iletişim telefonu  0232 484 84 74 numaramızdır. İzmir Demirdöküm Kombi bakımı nasıl yapılır, gibi soruların yanıtları hepsi bu adreste. Kombide meydana gelen her türlü hasarların onarım garantili Demirdöküm servisimiz tarafından yapılmaktadır.

 
 
        
 

 -Akgül Teknik olarak verdiğimiz  kombi servis hizmetimiz;  Bosch, Alarko, Arçelik, Beko, Airfel, Demirdöküm, Auer, Termoteknik, Eca, Baymak, Ariston, Vaillant, Ferroli, Buderus, Viessmann kombi servisi olarak bu markalara özel olarak hizmet vermekteyiz. Önemlisi de kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz.

 
            

Kombi bakım servisi demirdöküm

Kombai bakımı demirdöküm

Kombi teknik servisi izmir

Demirdöküm kombi petek temizleme işlemi

İzmir petek temizleme 180 TL

Demirdöküm kombi bakım ücreti 90 TL

 
 
 
    
 
Demirdöküm Kombi Servisi kombinizin tam performans ile çalışıp aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz sıcacık bir kış için 7/24 hizmetinizdedir.
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi