GAZİEMİR BAYMAK KOMBİ SERVİSİ 489 84 74

Gaziemir Baymak Kombi Servisi 489 84 74

 

Gaziemir Baymak Kombi Servisi olarak kombinizin tüm bakımı için hizmetinizdeyiz. Kombinizin bakımı yapmak kombinin daha verimli çalışmasını sağlar. Kombi bakımı sağlık açısından çok önemlidir.Bu yüzden kombinizin onarımını profesyonel çalışanlarımızla titizlikle yapmaktayız.
 
Kombinizde meydana gelen(su akıtma,sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması,kombinin patlamalı yanması,kombinin ses çıkarması, az üflemesi vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz.Ayrıca kombinizde oluşan hata kodlarına karşı anında müdahale etmekteyiz.
 
 
Kombi bakımı nasıl yapılır;
Kombinin içerisinde bulunan su boşaltılır daha sonra kombinizin gazı ve elektrik bağlantısı kesilir. Kombinin kapağı açılır ve içerisinde bulunan parçalar kimyasal ilaçlarla titizlikle temizlenir. Ve çalışır durumda müşteriye teslim edilir.
 
Gaziemir Baymak Kombi servisimiz sizlere kombi tamir hizmeti sunan büyük firmalar arasında yer almaktadır. Gaziemir Baymak Kombi servisi olarak  yapılan her işlemde 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapılabilir.Detaylı bilgi için günün her saatinde bize 489 84 74 numarasından ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
Gaziemir dışında hizmet verdiğimiz bölgeler;
 

Ø Karabağlar

Ø Karşıyaka

Ø Bornova

Ø Bostanlı

Ø Buca

Ø Bayraklı

Ø Çiğli

Ø Urla

Ø Üçyol

Ø Şirinyer

Ø Menderes

Ø Torbalı

Ø Güzelbahçe

Ø Güzelyalı

Ø Narlıdere

Ø Çeşme

 
 
 İzmir'in tüm bölgelerine 7/24 servis hizmeti sunmaktayız.
 
 Gaziemir Baymak Kombi Servisi olarak sıcak bir kış geçirmenizi dileriz.
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi