Karabağlar Baymak Kombi Sevisi

KARABAĞLAR BAYMAK KOMBİ SERVİSİ 
 
Firmamız Akgül kombi teknik servisimizle sizlere Arçelik kombi bakım onarımı sunuyoruz. İzmir ilçe ve semtlerinde sizlere kombi montaj ve onarımı sunmak için hareket halinde bulunan yetkili servis elemanlarımızla hizmet sunuyoruz.

Karabağlar Baymak Servisi kombinizin kışa hazır olması için hizmetinizdedir. Aileniz ve sevdiklerinizle  geçireceğiniz sıcak bir kış için klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yapmalısınız. Klima bakım ve arıza onarımı için detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.
 
Kombi bakım ve arıza onarımında Akgül Teknik olarak İzmir'in tüm ilçelerine hizmet vermekte olup işinde temiz güvenilir olarak teslim etmektedir.
Kombi Arızaları Nelerdir?
 
Kombinin sıcak su açıldığında ısıtmaması,
Su akıtma,
Patlamalı yanma,
Radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk,
gibi farklı nedenlerle kombiniz arızaları olabilir. Ayrıca hata kodlarında da oluşan arızalar kombinizin çalışmasını engelliyor olabilir. Bu arızalar dış faktör ve yoğun kullanıma bağlı olarak parçaların zarar görmesinden dolayı oluşabileceği gibi kurulum vce kullanıcı hatalarından da kaynaklanıyor olabilir.
 
 
 
 
 
Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Karabağlar Baymak Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır.
 
 
 
 
 
                   
 
Karabağlar Baymak Servisi olarak anlayışlı ve güler yüzlü uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmak için 7/24 hizmetinizdeyiz. 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi