KARABAĞLAR BERETTA KOMBİ SERVİSİ 489 84 74

KARABAĞLAR BERETTA KOMBİ SERVİSİ

 

Telefon:   232 489 84 74 

 

FAX :       232 489 84 74

 

Gsm:        0537 995 4110

 

Adres:      Rakım Erkutlu Caddesi No:62A  

 

E-Mail:     İzmirservismerkez@outlook.com

 

Karabağlar Beretta Kombi Servisi olarak kombinizin tüm bakımı için hizmetinizdeyiz. Kombinizde oluşan arızaları profesyonel çalışanlarımızla onarımını yapmaktayız. Kombinizde meydana gelen(su akıtma,ısıtmama,sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması,kombinin patlamalı yanması,kombinin ses çıkarması vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz.
 
Karabağlar Beretta Kombi servisimiz sizlere kombi tamir hizmeti sunan büyük firmalar arasında yer almaktadır. Karabağlar Beretta Kombi servisi olarak  yapılan her işlemde 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktayız.
Kombi bakımı nasıl yapılır;
Kombinin içerisinde bulunan su boşaltılır daha sonra kombinizin gazı ve elektrik bağlantısı kesilir. Kombinin kapağı açılır ve içerisinde bulunan parçalar kimyasal ilaçlarla titizlikle temizlenir. Ve çalışır durumda müşteriye teslim edilir.
 
Karabağlar Beretta Kombi Servisi sıcak bir kış için hizmetinizdedir.Kombide meydana gelen hasarlara en iyi onarımı yaparak kombinizin yepyeni gibi çalışmasını sağlamaktadır.Bizimle çalıştığınız için memnun kalacaksınız.
 
 

Karabağlar dışında hizmet verdiğimiz bölgeler;

Ø Konak

Ø Karşıyaka

Ø Bornova

Ø Bostanlı

Ø Buca

Ø Bayraklı

Ø Çiğli

Ø Urla

Ø Üçyol

Ø Şirinyer

Ø Gaziemir

Ø Menderes

Ø Torbalı

Ø Güzelbahçe

Ø Güzelyalı

Ø Narlıdere

Ø Çeşme

 


Etiketler

  

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi