Konak Airfel Kombi Servisi

 
KONAK AİRFEL KOMBİ SERVİSİ
 
 
 
Konak Airfel Servisi kombinizin kışa hazır olması için hizmetinizdedir. Aileniz ve sevdiklerinizle  geçireceğiniz sıcak bir kış için klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yapmalısınız. Klima bakım ve arıza onarımı için detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.
 
Kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb. ) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz. Kombi servisimiz müşteri odaklı çalışmaktadır.
 
           
 
 -Kombi Hata Kodu Nedir?
 
Arıza kodları birçok nedenden kombide oluşur. Hata kodlarını düzeltmek için 0232 489 84 74 numarasından bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Telefonda düzeltemediğimiz sorunlarda ise uzman kadromuzla tüm gün hizmetinizdeyiz.
 
-Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı aileniz ve sağlığınız için her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Konak Airfel Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır. 
 
                
 

-Akgül Teknik olarak verdiğimiz  kombi servis hizmetimiz; Bosch, Alarko, Arçelik, Beko, Airfel, Demirdöküm, Auer, Termoteknik, Eca, Baymak, Ariston, Vaillant, Ferroli, Buderus, Viessmann kombi servisi olarak bu markalara özel olarak hizmet vermekteyiz. Önemlisi de kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz.

 
 
 
 
                 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi