Narlıdere Airfel Kombi Servisi

NARLIDERE AİRFEL KOMBİ SERİSİ İZMİR
 
        
 

Akgül teknik servis olarak müşterilerimizin başarılı deneyim yaratarak sorunlarını gidermek ve her geçen gün bir öncekinden daha iyi olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

-Akgül Teknik olarak verdiğimiz  kombi servis hizmetimiz; Bosch, Alarko, Arçelik, Beko, Airfel, Demirdöküm, Auer, Termoteknik, Eca, Baymak, Ariston, Vaillant, Ferroli, Buderus, Viessmann kombi servisi olarak bu markalara özel olarak hizmet vermekteyiz. Önemlisi de kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb.) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz.

 
-Kombiniz Kışa Hazır Mı?
 
Narlıdere Airfel Servisi kombinizin kışa hazır olması için hizmetinizdedir. Aileniz ve sevdiklerinizle  geçireceğiniz sıcak bir kış için klimanızın bakımını her yıl düzenli olarak yapmalısınız. Klima bakım ve arıza onarımı için detaylı bilgi için 489 84 74 numarasından bize ulaşabilirsiniz.Whatsapp hattımız 0537 995 41 10
 
 
 
 
 
                       
 
-Kombi Bakım Ücreti Ne Kadar? 
 
Kombi bakımı aileniz ve sağlığınız için her yıl düzenli olarak yapılması gerekir. Narlıdere Airfel Servisi olarak kombinin tüm arızlarını gidermek ve bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Kombi bakım ücreti 90 liradır. 
 
           
 
 
 
Kombinin Bakımı Yapılmaması Ne Gibi Sonuçlar Doğurur?
 
Kombinizin zamanında tamir edilmemesi daha fazla maliyet ve onarılması zorlaşan sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden kombinizin arıza giderilmesini ve bakımını yapmalısınız.
 
                    

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi