Termoteknik kombi servisi izmir

tamirci resim

 

TermoTeknik Kombi Servisi İzmir

Kombinizde meydana gelen (su akıtma, ısıtmama, sıcak su açıldığında kombinin ısıtmaması, kombinin patlamalı yanması, kombi ses çıkarması vb. ) sorunlar için tüm gün hizmetinizdeyiz. Alarko Kombi servisimiz müşteri odaklı çalışmaktadır.

 
Kombi Bakımı ne zaman yapılmalı;
 
Kombinizden yeteri kadar verim alamıyorsanız kombinizin bakım zamanı  gelmiştir. Kombinin  daha verimli çalışması için yılda en az 1 kez yapılması gereken bir işlemdir.
 
Kombilerin sorunsuz olarak yüksek performansta çalışması ve doğalgaz faturasının çok gelmemesi için kış gelmeden profesyonel kişilerle kombi bakımının yaptırılması  gerekir. Hem meydana gelebilecek arızalarının önüne geçmek, hem de doğalgaz faturalarını düşürerek sağlıklı bir kış geçirmek istiyorsanız kombi bakımınızı yaptırmalısınız.
 

 

  •  
  • Termoteknik Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Ayrıca firmamız tarafından Termoteknik markalı ve diğer tüm marka kombi  bakım ve onarımında 1 yıl işçilik garantisi sunmaktayı
 
kombi arıza
  •  

 
Konak Kombi Servisi,Karabağlar Kombi Servisi,Alsancak Kombi Servisi,Buca Kombi Servisi,Üçyol Kombi Servisi,Bozyaka Kombi Servisi,Bornova Kombi Servisi,Bayraklı Kombi Servisi,Çiğli Kombi Servisi,Şirinyer Kombi Servisi,Bostanlı Kombi Servisi,Karşıyaka Kombi Servisi,Narlıdere Kombi Servisi gibi İzmir'in tüm bölgelerine en hızlı servis hizmeti sunmaktayız.
 
 
Termoteknik kombi bakım onarım hizmetleri için fırmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.Termoteknik markalı kombilerınzde meydana  gelebilecek arızaları  kendınız mudahale etmeden firmamıza bildirmenız sizin için daha az maliyetli ve daha guvenli olacaktır.
              
termoteknik

 

İLETİŞİM NUMARAMIZ: 0232 489 84 74

                                           0537 995 41 10

 

 

 
 
 

Önce bizden fiyat alın

Güvenli ve kusursuz hizmetin adresi