Vizyonumuz

     
 
Kombi servis,bakım,onarım,arıza giderme servisi olarak hizmetinizdeyiz.Amacımız sizleri memnun etmek ve bunun için farklı yönetemlerle en iyi şekilde  kombinizin onarımını yapmaktır.Müşteri memnuniyetini arttırmak için servis imkanlarımızı daha da genişletmek istiyoruz.
 
 
2010'dan beri bulunduğumuz bu işte güvenilir bir servis hizmeti sunmaktayız ve ileride de hala en iyi, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam edeceğiz.Şuan da olduğumuz konumda en iyi firmalar arasındayız.Bu konumumuzu benzersiz ve eşsiz hale getirmek için 7/24 servis hizmeti sunmaktayız.
 
İsteğimiz sizi mutlu etmek ve sıcak bir kış geçirmenizdir.Bu yüzden yapabildeklerimizin  daha fazlasını yapaya çalışıyoruz.
 
 


7/24 Servis
7/24 Servis anlayışı ile siz müşterilerimize hizmet vermek bizim için mutluluktur...

Kaliteli hizmet, Memnuniyet garantisi
Kaliteli ve guvenilir hızmet anlayışıyla sizlerle olmak bize mutluluk vermektedir....

Tam donanımlı araçlar
Donanımlı araçlarımızla siz müşterilerimize izmir bölgesinin her yerine en hızlı ve en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz....

1 yıl parça garantisi
Yaptığımız işçilik ve parça değişimi işlemlerine 1yıl garanti vermekteyiz

Teknik Destek Ekibimiz
Teknik destek ve tamirat işlemleri için servis çağır veya iletişim bölümünden 0 232 489 84 74 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan siz muşterilerimize tekniker arkadaşlarımız hizmet vermektedir.