0232 489 84 74 - 0537 995 41 10
Hakkımızda - İzmir Kombi Servis - Kombi Servisi İzmir

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyonumuz

Akgül kombi tamircisi olarak vizyon, misyon ve değerlerimize önem veriyoruz. Sektörde sunduğumuz hizmet kalitesi ile rekabetçi olmayı seviyoruz. Her zaman iyi bir hizmet sunmak için alanında deneyimli personellerimiz ile 7/24 çalışıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en iyi şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. Firmamız iklimlendirme sektöründe bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

 

Misyonumuz

Isıtma ve soğutma ihtiyacını karşılayabilmek için kesintisiz hizmet desteği sunuyoruz. En güvenilir, kaliteli, ulaşılabilir ve çözüm üretimi konusunda başarılı ekiplerimiz ile birlikte hizmet sunuyoruz. Eğer kombilerinizde arıza var ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sektörde en uygun fiyatta kombi bakım ve tamir hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Sizlere Avrupa standartlarına uygun kalitede hizmet sunuyoruz.

Akgül Teknik Servis

Akgül teknik servis olarak firmamız Türkiye’nin en gözde ili olan İzmir’de kombi bakım ve onarım hizmeti sunuyor. Tüm kombi markaları için hizmet veren tek firmayız.

 

İzmir kombi tamir servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize üstün kalitede ve güvende hizmet sunuyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu yana kurumsal olan bir hizmet sunuyor. Kombi bakım ve onarım için firmamız ile çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. En yakın ve yetkili kombi servisi olarak sizler 7/24 hizmet sunuyoruz. Acil durumlarda Akgül teknik servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Firmamız kombilerde oluşan arızaları tespit etmek için özel cihazlar kullanıyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizlere daha da iyi bir şekilde hizmet sunma garantisi veriyor. Aynı zamanda İzmir’de yetkili bir servis olarak kombi bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Kombi arıza birimimiz ile görüşme yaparak not bırakabilirsiniz. En kısa süre içerisinde uzman ekibimiz gelerek gerekli işlemi uygulayacaktır.

 

İzmir Kombi Bakım ve Onarım

İzmir kombi bakım ve onarım servisi olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Kombilerin çalışması için zaman zaman bakımlarının yapılması gerekiyor. Eğer kombilerinize bakım yaptırmazsanız arızalar meydana gelebilir. İzmir yetkili teknik servisi olarak garantili kombi servisi vermekteyiz. Kombi servisi alanında profesyonel personellerimiz sizlere hizmet sunuyoruz. Firmamız sizlerin memnuniyeti için kesintisiz hizmet desteği sunmaktadır.